Ivica

„Som veľmi spokojná s lektorkou, pochopila moju požiadavku a ideálne prispôsobila výučbu. Ak sa niekedy rozhodnem pre další kurz, rada pôjdem do spolupráce práve s ňou. Super! Ďakujem.“

 

  • ​Jazyk: angličtina
  • Vzdelanie: Univerzita Komenského v Bratislave, Filozofická fakulta – odbor: Anglický jazyk a literatúra (štátna skúška z angličtiny), Merton Adult College v Londýne (Cambridge Certificate of Proficiency in English)
  • Skúsenosti a špecializácia: už viac ako desať rokov sa venujem vyučovaniu angličtiny, rukami mi už doslova prešli desiatky, možno aj stovky klientov a stále si pamätám mená aj tváre a samozrejme hromadu skvelých zážitkov a spomienok z každého kurzu. Angličtina je moja vášeň a robí mi nesmiernu radosť pozorovať a prežívať každý, čo i len najmenší pokrok u mojich žiakov. Pracujem väčšinou s dospelými, či už v skupinkách, alebo individuálne, vyučujem všetky úrovne angličtiny, od úplných začiatočníkov až po prípravu na certifikáty. Milujem gramatiku, hlavne ju vysvetľovať, to je moja úchylka. :) Zameriavam sa hlavne na všeobecnú angličtinu, mám skúsenosti aj s vyučovaním obchodnej angličtiny a robím aj preklady z rôznych oblastí – ekonómia, právne texty, zmluvy a pod.
  • Profil: Po skončení vysokej školy som odišla do Londýna, pôvodne na rok, nakoniec z toho boli tri… Vďaka času strávenému v tomto meste som si nielen zdokonalila angličtinu, ale aj našla nových priateľov, spoznala skvelých ľudí a priniesla veľa úžasných zážitkov. Vždy, keď sa dá, sa tam rada vraciam. Voľný čas trávim tiež obklopená angličtinou – čítam anglické knihy, momentálne „fičím“ na detektívkach, pozerám filmy a seriály v angličtine. Som športové drevo, ale v lete rada jazdím na bicykli po hrádzi a zbožňujem hrať ping pong. :) No a samozrejme nesmiem vynechať „kávičkovanie“ s priateľmi, to je tiež moje hobby. :)