Kurzy nemčiny

O jazykovom kurze:

Tento kurz všeobecnej nemčiny Vás poriadne naštartuje! Počas kurzu budete na každej hodine naberať novú slovnú zásobu a okamžite si ju budete pod vedením skúseného lektora precvičovať v riadenej konverzácii. Na našich hodinách budete teda hovoriť a hovoriť a hovoriť… :)
Výučba je organizovaná v malej skupine, aby mal každý študent dostatočný priestor na hodine. Vďaka maximu konverzácie na hodinách je efektívnosť kurzu porovnateľná s pobytom v zahraničí a zabezpečuje až 4x vyššiu rýchlosť učenia. Sústredenie na budovanie konverzačných schopností na kurze Vám navyše pomôže odbúrať strach z rozprávania v nemčine a výrazne zlepší Vaše schopnosti porozumieť hovorenej nemčine.
Kurz poskytujeme vo všetkých úrovniach – od úplných začiatočníkov až po pokročilých.

 

Aké benefity Vám prinesie tento kurz?

  • odbúrate svoj strach z rozprávania z nemčiny
  • zlepšíte si porozumenie hovorenej nemčine
  • naučíte sa množstvo novej slovnej zásoby
  • precvičíte si konverzačné schopnosti v cudzom jazyku
  • získate starostlivosť našich kvalitných a ústretových lektorov

 

Metóda výučby a používané materiály

Výučba našich kurzov prebieha priamou metódou, ktorá je jednou z najobľúbenejších a najpoužívanejších metód výučby v súčasnom období.
Táto metóda sa sústreďuje na rozvoj komunikačných zručností v nemeckom jazyku, s ktorými má väčšina študentov problém. Mnohí ovládajú gramatické pravidlá a majú dobrú slovnú zásobu, ale chýba im tréning praktickej komunikácie. Práve na to sa náš kurz sústreďuje, takže Vás na hodine čaká veľa rozprávania. Vaše schopnosti komunikovať v nemčine sa tak budú každú hodinu zlepšovať a časom nebudete mať z hovorenia po nemecky žiadne obavy! :)

Táto metóda je vhodná pre všetky jazykové úrovne – od úplných začiatočníkov, ktorí sa s nemčinou nikdy nestretli, až po pokročilých študentov. Sylabus kurzu sa opiera o učebnice Sprich mit!, ktoré sú rozdelené do viacerých úrovní podľa náročnosti. Vhodnú úroveň kurzu Vám radi odporučia naši lektori na krátkom osobnom stretnutí na ukážkovej hodine.

Kurzy nemčiny

Začiatok
pripravujeme
Trvanie
24 vyučovacích hodín (12 stretnutí po 80 minút)
Frekvencia
80 minút 2x do týždňa
Vyučovacie časy
07:20 - 08:50
09:00 - 10:30
15:30 - 17:00
17:30 - 19:00
19:10 - 20:40
Dni vyučovania
pondelok a streda
alebo
utorok a štvrtok
Počet žiakov
maximálne 8 študentov
87€
Prihlásiť sa na kurz

spokojní klienti

ovbpsspurginatelekomzottbdrfoodyibmindustrionipvojohnson-controls