Prečo študovať jazyky s LinGuru?

JASNÝ CIEĽ – JAZYK PRE SLOBODNÝ ŽIVOT

Naučiť sa cudzí jazyk znamená nastúpiť na cestu rozvojového procesu, ktorý otvára nové obzory a životné perspektívy. Každý z nás chce alebo potrebuje niečo iné. Ovládanie cudzieho jazyka nám umožňuje slobodne nasledovať ktorékoľvek životné potreby a ciele. Umožňuje nám slobodne cestovať, nájsť si v zahraničí nových kamarátov, kariérne postupovať, získať nové obchodné kontakty, dobre sa orientovať v súčasnom svete alebo si užiť dovolenku a cítiť sa príjemne pri rozhovore s cudzincom. Ak sa na cestu za svojou slobodou vydáte, LinGuru Vám bude dobrým sprievodcom.

NOVÝ ROZMER KLIENTSKEJ STAROSTLIVOSTI

Sme si vedomí, že jedinečnosť každého zákazníka si vyžaduje rovnako jedinečné riešenie. Tím pracovníkov našej školy sa preto vždy snaží zabezpečiť servis podľa vašich požiadaviek – či už ste študent, malá firma alebo veľká inštitúcia.

DÔRAZ NA KVALITU

Veľký dôraz kladieme na spôsob vykonania práce a jej výslednú kvalitu. Za kvalitnou prácou stoja odborne pripravení a schopní ľudia. My spolupracujeme iba s tými najlepšími. Dodržiavanie termínov, dobre odvedená práca a profesionálny prístup sú pre nás samozrejmosťou. Naši skúsení lektori Vás budú sprevádzať celým vyučovacím procesom a s ich pomocou určite zvládnete každú jazykovú výzvu!

VÝUČBA, KTORÁ VÁS BUDE BAVIŤ

Radi by ste sa naučili cudzí jazyk rýchlejšie, prirodzenejšou cestou, zábavnou formou a čo najviac si zapamätali? Potom ste na správnom mieste! Máte dosť nudných vyučovacích hodín? Potrebujete k učeniu niečo viac? U nás to nájdete! Snažíme sa, aby ste do našej jazykovej školy chodili radi a aby naše jazykové kurzy pre Vás boli nielen zdrojom nových poznatkov, ale aby vás aj bavili.