Kurzy angličtiny

O jazykovom kurze:

Tento kurz všeobecnej angličtiny Vás poriadne naštartuje! Počas kurzu budete na každej hodine naberať novú slovnú zásobu a okamžite si ju budete pod vedením skúseného lektora precvičovať v riadenej konverzácii. Na našich hodinách budete teda hovoriť a hovoriť a hovoriť… :)
Výučba je organizovaná v malej skupine, aby mal každý študent dostatočný priestor na hodine. Vďaka maximu konverzácie na hodinách je efektívnosť kurzu porovnateľná s pobytom v zahraničí a zabezpečuje až 4x vyššiu rýchlosť učenia. Sústredenie na budovanie konverzačných schopností na kurze Vám navyše pomôže odbúrať strach z rozprávania v angličtine a výrazne zlepší Vaše schopnosti porozumieť hovorenej angličtine.
Kurz poskytujeme vo všetkých úrovniach – od úplných začiatočníkov až po pokročilých.

 

Aké benefity Vám prinesie tento kurz?

  • odbúrate svoj strach z rozprávania z angličtiny
  • zlepšíte si porozumenie hovorenej angličtine
  • naučíte sa množstvo novej slovnej zásoby
  • precvičíte si konverzačné schopnosti v cudzom jazyku
  • získate starostlivosť našich kvalitných a ústretových lektorov

 

Metóda výučby a používané materiály

Výučba našich kurzov prebieha priamou (Callanovou metódou), ktorá je jednou z najobľúbenejších a najpoužívanejších metód výučby v súčasnom období.
Táto metóda sa sústreďuje na rozvoj komunikačných zručností v anglickom jazyku, s ktorými má väčšina študentov problém. Mnohí ovládajú gramatické pravidlá a majú dobrú slovnú zásobu, ale chýba im tréning praktickej komunikácie. Práve na to sa náš kurz sústreďuje, takže Vás na hodine čaká veľa rozprávania. Vaše schopnosti komunikovať v angličtine sa tak budú každú hodinu zlepšovať a časom nebudete mať z hovorenia po anglicky žiadne obavy! :)

Táto metóda je vhodná pre všetky jazykové úrovne – od úplných začiatočníkov, ktorí sa s angličtinou nikdy nestretli, až po pokročilých študentov. Sylabus kurzu sa opiera o učebnice z vydavateľstva Callan Publishing, ktoré sú rozdelené do viacerých úrovní podľa náročnosti. Vhodnú úroveň kurzu Vám radi odporučia naši lektori na krátkom osobnom stretnutí na ukážkovej hodine.

 

Kurzy angličtiny

Začiatok
16.01. - 25.02. pondelok a streda
17.01. - 26.02. utorok a štvrtok
Trvanie
24 vyučovacích hodín (12 stretnutí)
Frekvencia
80 minút 2x do týždňa
Vyučovacie časy
07:20 - 08:50
09:00 - 10:30
15:30 - 17:00
17:30 - 19:00
19:10 - 20:40
Dni vyučovania
pondelok a streda
alebo
utorok a štvrtok
Počet žiakov
maximálne 8 študentov
87€
Prihlásiť sa na kurz

spokojní klienti

ovbpsspurginatelekomzottbdrfoodyibmindustrionipvojohnson-controls